czwartek, 20 czerwca 2013

Niespiesznie

Być może to lato, być może zmęczenie materiału. Dziergam chustę, czasami jeden, czasami kilka rzędów dziennie. Każde oczko przerabiam powoli, jak bym dopiero uczyła się dziergać. A że oczek już teraz jest pewnie 600, a do końca jeszcze długa droga? Nic to. Robótka niepilna, kolejna wyrabianie zapasów i test nowej włóczki. Szczegóły wkrótce, teraz więcej po prostu nie chce mi się.

Maila dostałam. Kolejnego zresztą, bo poprzedniego, takiego:

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Pani blogiem http://nitkowo-theli.blogspot.com. Zapraszam do rozważenia naszej propozycji.
Zajmujemy się sprzedażą armatury do łazienki oraz kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo baterie, ceramikę, kabiny prysznicowe, wanny, brodziki oraz zlewozmywaki.

zignorowałam. Powiedzcie, chcecie tu u mnie reklamy armatury łazienkowej? Bo jeśli tak, to się zawiedziecie ;>

5 komentarzy:

 1. Oj to oni chyba piszą do wszystkich bo i ja dostałam kilka takich maili. Po ostatnim napisałam do nich i zapytałam jakie korzyści ja będę miała za umieszczenie ich reklamy bo nie sądzę aby akurat u mnie znaleźli klienta na brodziki i inne rzeczy. O dziwo zamilkli.

  OdpowiedzUsuń
 2. O to dobrze, że nie tylko ja dostaję takie maile - a już zastanawiałam się czy z moich wpisów wynika, że ja jakaś niedomyta lub nie dojedzona :D

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba do wszystkich te emaile wysłali :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ba,do mnie wyslali nawet przypomnienie po kwartale od poprzedniego maila..

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś źle celuja z tą reklamą, bo jakoś nie widzę, żeby blogerki masowo umieszczały reklamy brodzików u siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Dopuszczam możliwość komentowania anonimowego, ale miło mi będzie, jeśli wpiszesz jakikolwiek identyfikator. Jest łatwiej odpowiedać na taki komentarz, gdy wiem, do kogo się zwracam.